Elevatörler

Elevatörler, üretim süreçlerinde sağladığı verimlilik, hijyen, güvenlik ve özelleştirilebilirlik avantajları nedeniyle gıda endüstrisi başta olmak üzere birçok sektörde tercih edilmektedir.

Ürünle birlikte teslim edilen belgeler

CE Belgesi

Yedek Parça Listesi

Islak ve Kuru Sanitasyon Dökümanı

Özellikleri ve Avantajları

Ürünlerin yüksek kapasiteli taşınmasını sağlar. Sınırlı alana sahip olan işletmelerde ürünleri yükseltmek veya alçaltmak için kullanılır. Farklı bant stilleri, boyutları, yan korumaları ve seçenekleri mevcut olduğundan uygulamaya uygun çözümler sunar.
Çok kefeli kantarlara besleme için kullanıldığında, doğru tartımların elde edilmesi ve ürün beslemesinin tutarlı olması için senkronize edilir. Bu şekilde titreşimlerin kantara aktarılması önlenir ve düzgün çalışma sağlanır.
Taşıma süreçlerinde en yüksek temizlik ve hijyen standartlarına uymak için önemlidir. Doğrudan temas ettikleri ürünleri nokta hassasiyetinde teslim ederken mekanik ve kimyasal strese karşı dayanıklılık sağlar.
Üretim süreçlerinde malzeme akışının optimize edilmesine yardımcı olur. Verimli bir işleme hattının temelini oluşturarak ekonomik avantajlar sağlar.
Gıda ile temas eden yüzeyler için özel olarak tasarlandığı için kolaylıkla temizlenebilir. Bu sayede gıda endüstrisinde güvenli bir üretim sağlanır.
Hammaddelerin taşınmasını ve yüklenmesini otomatik hale getirir. Ayrıca üretimin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir ve taşıma kapasiteleri artırılabilir.
Tartım sistemli bantlar veya metal dedektörleri gibi ek seçeneklerle hammadde standardizasyonu sağlanabilir.
Yer optimizasyonu, yüksek üretim alanına çıkarma yeteneği ve bunkerlere sevk özellikleriyle donatılmış elevatörler, verimliliği artırmak ve depolama sistemlerini optimize etmek için ideal bir çözümdür.